eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

16. Targi Książki w Krakowie – podsumowanie

Targi w Krakowie - logo

Skończyły się 16. Targi Książki w Krakowie, emocje powoli opadają, czas więc na drobne podsumowanie. Jakie były tegoroczne Targi w kontekście eCzytników i eBooków? Zapraszamy do przeczytania naszej relacji.

26paź/12Wyłączony

Po drugim dniu Targów Książki w Krakowie

Targi w Krakowie - logo

W drugim dniu na 16. Targach Książki w Krakowie obecny był Cyfranek, którego relację z dzisiejszych wydarzeń zamieszczamy, wraz ze zdjęciami, poniżej. Przypominamy również, że o ile czwartek i piątek stanowią głównie dni biznesowe, gdzie więcej jest rozmów wydawców z wydawcami, to w weekend wszyscy skupiają się na przybywających w sporej liczbie czytelnikach. Weźcie wodę i przygotujcie się na przeciskanie wśród tłumu!

25paź/12Wyłączony

Publio.pl i akcja „Książka za książkę” oraz konkurs

Publio.pl - logo

Z okazji 16. Targów Książki w Krakowie większe księgarnie eBooków w Polsce zrobiły różnorakie akcje promocyjne. My jednak postanowiliśmy wyróżnić akcję księgarni Agory - Publio.pl - "Książka za książkę". Akcja ta była już organizowana przez Agorę podczas poprzednich edycji Targów, teraz jednak - dzięki Publio.pl - nabrała dodatkowego wymiaru.

24paź/12Wyłączony

Zbliżają się 16. Targi Książki w Krakowie

Targi w Krakowie - logo

To już ten czas - od czwartku do niedzieli odbędą się kolejne, 16. już Targi Książki w Krakowie. To święto miłośników książki - również i elektronicznej. Tak jak w latach ubiegłych, organizatorzy nie zawiedli i utworzyli specjalny Salon Nowych Mediów, gdzie znajdziecie większość firm zainteresowanych naszym rynkiem eKsiążek. Poniżej prezentujemy naszą subiektywną listę ciekawych rzeczy do zobaczenia i posłuchania na 16. Targach Książki w Krakowie.

Skończyły się 15. Targi Książki w Krakowie

Targi w Krakowie - logo

Zakończył się ostatni, czwarty dzień 15. Targów Książki w Krakowie. Na następną edycję przyjdzie nam poczekać okrągły rok. Tymczasem zapraszamy do przeczytania naszej krótkiej relacji z ostatniego dnia i podsumowania tegorocznych Targów.

Trzeci dzień Targów Książki zakończony

Targi w Krakowie - logo

Za nami trzeci dzień 15. Targów Książki w Krakowie. Jak na razie to z pewnością dzień, w którym Targi odwiedziła największa ilość osób - co dało się zauważyć tak w części ogólnej, jak i Salonie Nowych Mediów. Co ciekawego przeżyliśmy dzisiaj? Zapraszamy do lektury trzeciej części naszego raportu z Targów.

Za nami drugi dzień Targów Książki

Targi w Krakowie - logo

Skończył się drugi dzień 15. Targów Książki w Krakowie i tym samym zakończyła się niejako część branżowa. Od jutra Targi skupiać się będą nie na kontaktach między firmami, ale na zwykłych gościach, których spodziewamy się wszyscy w ogromnej liczbie. Zanim jednak wybierzecie się na kolejny dzień zwiedzania Targów, zachęcamy do przeczytania naszej relacji z dzisiejszego dnia.

Przypominamy również - jutro odbędzie się nasze nieformalne spotkanie, na które zapraszamy wszystkich entuzjastów i zainteresowanych ePapierem. Godzina 12, teren Targów, koło eBook-Cafe. Jeśli nie będziecie mogli nas znaleźć, pytajcie na stanowisku Arta Techu.

Załatw sobie ePodpis

Romuald Pawlak

W dniu jutrzejszym, jeśli tylko będziecie na 15. Targach Książki w Krakowie w godzinach między 13 a 14, zachęcamy do odwiedzin stoiska B54 (Akapit Press). Będzie tam Romuald Pawlak, jeden z autorów opowiadań do darmowego zbiorku "31.10 Halloween po polsku". Zachęcamy, by zabrać swoje eCzytniki ze wzmiankowanym zbiorem opowiadań i poprosić Romka o autograf - z tyłu urządzenia albo, jeśli mamy ekran dotykowy, w samym pliku z "31.10".

Pokażmy miłośnikom papieru, że czytelnicy wersji elektronicznych też istnieją i mogą zbierać podpisy pisarzy!

Po pierwszym dniu 15. Targów Książki w Krakowie

Targi w Krakowie - logo

Dwie godziny temu skończył się pierwszy dzień trwania 15. Targów Książki w Krakowie. Byliśmy na kilku prezentacjach, rozmawialiśmy z niektórymi wystawcami, a teraz mamy dla Was relację na gorąco.