eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

18lut/10Wyłączony

Wydawcy o eBookach – podsumowanie cyklu

Dzisiaj kończymy nasz pierwszy mini-cykl przedstawiający opinie różnych wydawców o eBookach. Zdajemy sobie sprawę, że wielu z Was liczyło na dużo więcej odpowiedzi, przede wszystkim od dużych wydawców książek papierowych - niestety, nie udało się. Na swoją obronę możemy powiedzieć tylko tyle, że próbowaliśmy.

Zakres tematyczny: Wydawcy o eBookach Czytaj dalej…
17lut/10Wyłączony

e-bookowo o eBookach

Zaczęliśmy nasz mini-cykl od wydawnictwa całkowicie papierowego - MAGa - a kończymy na całkowicie cyfrowym - wydawnictwie e-bookowo. Jutro postaramy się jakoś podsumować całość, a dzisiaj oddajemy głos pani doktor Katarzynie Krzan, redaktor naczelnej wydawnictwa e-bookowo, która była uprzejma odpowiedzieć na nasze pytania. Pisownia, jak zwykle, zachowana w postaci oryginalnej.

Zakres tematyczny: Wydawcy o eBookach Czytaj dalej…
16lut/10Wyłączony

Świat Baśni – eKsiążki dla dzieci

Ponieważ eKsiążki wcale nie kończą się na beletrystyce dla dorosłych czytelników, skierowaliśmy się do wydawnictwa Świat Baśni. Na nasze pytania odpowiedział pan Kamil Paszkiewicz. Poniżej, jak zwykle, zamieszczamy odpowiedzi z zachowaniem oryginalnej pisowni.

Zakres tematyczny: Wydawcy o eBookach Czytaj dalej…
12lut/10Wyłączony

Runa i sprzedaż eKsiążek

Publikujemy trzeci już odcinek naszego cyklu wywiadów z wydawcami, których pytamy o ich spojrzenie na eKsiążki. Tym razem mamy przyjemność zaprezentować rozmowę z przedstawicielką agencji wydawniczej Runa - Antoniną Liedtke. To pierwszy głos wydawcy, który na eBooki się zdecydował (i to, co warto zauważyć, na całego - większość wydanych przez Runę pozycji jest już dostępna w formie cyfrowej). Wypowiedź otrzymaliśmy 22.01 i, jak zwykle, pisownię zachowaliśmy oryginalną.

Zakres tematyczny: Wydawcy o eBookach Czytaj dalej…
11lut/10Wyłączony

Solaris i eKsiążki

Kontynuując, przedstawiamy stanowisko wydawnictwa Solaris, które, podobnie jak MAG, publikuje fantastykę. Jeśli ktoś jest więc zainteresowany książkami tego wydawnictwa - zapraszamy do czytania. Pisownia, ponownie, oryginalna.

Zakres tematyczny: Wydawcy o eBookach Czytaj dalej…
10lut/10Wyłączony

MAG i jego spojrzenie na eKsiążki

Tak jak obiecaliśmy, zaczynamy nasz mini-cykl przedstawiający opinie różnych wydawnictw na temat eKsiążek. Na pierwszy ogień idzie wydawnictwo MAG, wydawca fantastyki. Wielu z Was bardzo chciało mieć możliwość poczytania ich książek w formie elektronicznej - czy zatem będzie to możliwe?

Zakres tematyczny: Wydawcy o eBookach Czytaj dalej…