eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

20paź/11Wyłączony

Empik wraca z Oyo II

Empik Oyo II

Jeśli przegapiliście ekskluzywną, testową partię Oyo - nic straconego. Empik wraca do pomysłu własnego eCzytnika z Oyo II - odświeżoną wersją jedynki. Największą zaletą nowego Oyo jest jego cena - w przedsprzedaży to 500 zł, co w polskich warunkach jest niezłą propozycją.

Zakres tematyczny: Empik Oyo Czytaj dalej…
14wrz/11Wyłączony

Empik: nie docenialiśmy trochę potencjału rynku

Pamiętacie Oyo, czytnik Thalii, który u nas sprzedawał Empik? SiPix zastosowany w nim rozczarowywał, jego kontrast był niższy niż w najstarszych Vizplexach, a Oyo na pokazach było wolniejsze nawet od eClicto. Tymczasem okazuje się, że Empik jest z Oyo zadowolony - bo miał to być jedynie test sprzedaży. Tak wynika z wywiadu, który dzisiaj na Facebooku podlinkował Świat Czytników.

Zakres tematyczny: eCzytniki, Empik Oyo Czytaj dalej…
10lut/11Wyłączony

Nie będzie Oyo 3G?

Niedawno Thalia ogłaszała, że od 10 lutego tego roku dostępna będzie nowa wersja Oyo - z 3G. Miała ona kosztować 189€, co było kontynuacją próby wyrównania ceny Kindle (Oyo z WiFi kosztuje 139€ w sklepie Thalii). Dostęp do sklepu Thalii miał być darmowy, natomiast przewidywano, że przeglądanie Sieci będzie płatne. Zastanawiano się, jak Thalia rozwiąże problem umów z operatorami sieci komórkowych. Niepotrzebnie - na razie Oyo 3G nie będzie.

Zakres tematyczny: eCzytniki, Empik Oyo Czytaj dalej…
12gru/10Wyłączony

Empik Oyo – wideo recenzja

Empik Oyo w stosunkowo krótkim czasie zrobił to, co miało zrobić eClicto - przyciągnął uwagę szerszej widowni i ludzi niezorientowanych w technologii epapieru. Jasne jest, że nie jest to jeszcze gadżet, który chciałby mieć każdy statystyczny Polak, ale faktem jest, że rozruszał nasz nieco skostniały ryneczek (rynkiem tego nazwać jeszcze nie można) i za to należą się słowa pochwały dla Empiku. Co jednak poza tym prezentuje sobą Oyo? Co dostajemy w pudełku? Jak się sprawuje podczas czytania? Dla kogo skierowany jest ten produkt? Na te wszystkie pytania staraliśmy się odpowiedzieć w krótkim videoteście, do którego obejrzenia serdecznie zapraszamy.

Dziękujemy firmie Empik za udostępnienie eczytnika do testów. Równie wielkie podziękowania dla firmy virtualo.pl za pośredniczenie w zorganizowaniu samego sprzętu.

Zakres tematyczny: Empik Oyo Czytaj dalej…