eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

16. Targi Książki w Krakowie – podsumowanie

Targi w Krakowie - logo

Skończyły się 16. Targi Książki w Krakowie, emocje powoli opadają, czas więc na drobne podsumowanie. Jakie były tegoroczne Targi w kontekście eCzytników i eBooków? Zapraszamy do przeczytania naszej relacji.

26paź/12Wyłączony

Po drugim dniu Targów Książki w Krakowie

Targi w Krakowie - logo

W drugim dniu na 16. Targach Książki w Krakowie obecny był Cyfranek, którego relację z dzisiejszych wydarzeń zamieszczamy, wraz ze zdjęciami, poniżej. Przypominamy również, że o ile czwartek i piątek stanowią głównie dni biznesowe, gdzie więcej jest rozmów wydawców z wydawcami, to w weekend wszyscy skupiają się na przybywających w sporej liczbie czytelnikach. Weźcie wodę i przygotujcie się na przeciskanie wśród tłumu!

25paź/12Wyłączony

Publio.pl i akcja „Książka za książkę” oraz konkurs

Publio.pl - logo

Z okazji 16. Targów Książki w Krakowie większe księgarnie eBooków w Polsce zrobiły różnorakie akcje promocyjne. My jednak postanowiliśmy wyróżnić akcję księgarni Agory - Publio.pl - "Książka za książkę". Akcja ta była już organizowana przez Agorę podczas poprzednich edycji Targów, teraz jednak - dzięki Publio.pl - nabrała dodatkowego wymiaru.

24paź/12Wyłączony

Zbliżają się 16. Targi Książki w Krakowie

Targi w Krakowie - logo

To już ten czas - od czwartku do niedzieli odbędą się kolejne, 16. już Targi Książki w Krakowie. To święto miłośników książki - również i elektronicznej. Tak jak w latach ubiegłych, organizatorzy nie zawiedli i utworzyli specjalny Salon Nowych Mediów, gdzie znajdziecie większość firm zainteresowanych naszym rynkiem eKsiążek. Poniżej prezentujemy naszą subiektywną listę ciekawych rzeczy do zobaczenia i posłuchania na 16. Targach Książki w Krakowie.

eCzytniki na berlińskich targach IFA 2012

Targi IFA Berlin 2012

IFA, czyli Międzynarodowe Targi Elektroniki Użytkowej i Sprzętu AGD, to coroczne święto elektroniki, które ma miejsce w Berlinie. To najlepsze miejsce, by zobaczyć nowinki, które być może niedługo będą próbowały podbić serca Europejczyków. Cyfranek, którego możecie pamiętać z recenzji okładki Acase Genuine Leather Case, był na tegorocznej edycji targów i przygotował dla Was obszerną relację. Zapraszamy do lektury, jak i obejrzenia galerii, a za tekst serdecznie dziękujemy Cyfrankowi!

Zakres tematyczny: IFA Czytaj dalej…

Kolejne serwisy dołączają do Tygodnia eKsiążki 2012

Tydzień eKsiążki 2012 nabiera rozpędu. Do Virtualo i Nexto, o których pisaliśmy w poprzedniej notce, dołączają kolejne serwisy - Helionowski eBookPoint, a także Bookio. Swój konkurs organizuje też serwis BezKartek.pl.

Zakres tematyczny: eBookWeek Czytaj dalej…

Tydzień eKsiążki 2012

Właśnie rozpoczął się Tydzień eKsiążki 2012, który w tym roku trwa od 4. do 10. marca. Podobnie jak w zeszłym roku, wszyscy zachęcamy w tym czasie ludzi do spróbowania eBooków i przeczytania choćby jednego z nich. Co ciekawsze, w Kanadzie postanowiono pójść o krok dalej - marzec został ustanowiony Miesiącem eBooków przez rząd.

Zakres tematyczny: eBookWeek Czytaj dalej…

Skończyły się 15. Targi Książki w Krakowie

Targi w Krakowie - logo

Zakończył się ostatni, czwarty dzień 15. Targów Książki w Krakowie. Na następną edycję przyjdzie nam poczekać okrągły rok. Tymczasem zapraszamy do przeczytania naszej krótkiej relacji z ostatniego dnia i podsumowania tegorocznych Targów.

Trzeci dzień Targów Książki zakończony

Targi w Krakowie - logo

Za nami trzeci dzień 15. Targów Książki w Krakowie. Jak na razie to z pewnością dzień, w którym Targi odwiedziła największa ilość osób - co dało się zauważyć tak w części ogólnej, jak i Salonie Nowych Mediów. Co ciekawego przeżyliśmy dzisiaj? Zapraszamy do lektury trzeciej części naszego raportu z Targów.