eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

8paź/10Wyłączony

Empik wybiera Oyo. Przedsprzedaż pod koniec października

eCzytnik od Thalii - Oyo - pod koniec października w Empiku Empik już jutro startuje z eBookami na własnej stronie empik.com. Tymczasem już pod koniec października ruszy przedsprzedaż nowego eCzytnika Empiku - już wiemy, że zdecydowano się na Oyo od niemieckiej Thalii. Do wybranych salonów nowe urządzenie ma trafić w połowie listopada. Czy to ten moment, na który czekaliśmy na polskim rynku?

Zakres tematyczny: eCzytniki, Thalia Oyo Czytaj dalej…
17wrz/10Wyłączony

Empik chce wejść również na rynek eCzytników

Empik chce wejść również na rynek eCzytników Na naszym forum dyskusyjnym czytelnik44 pisze o artykule w dzisiejszej Gazecie Wyborczej, która przynosi rewelację dnia: ambicje Empika nie kończą się na rynku eKsiążek, lecz Empik ma ochotę wejść również na rynek eCzytników. Ponieważ mowa jest o współpracy z niemiecką Thalią, można podejrzewać, że zaproponowany zostanie nam eCzytnik Oyo (wyprodukowany przy współpracy z Medionem). Co może się zmienić na polskim rynku?

Zakres tematyczny: eCzytniki, Thalia Oyo Czytaj dalej…

Thalia prezentuje nowy eCzytnik – Oyo. SiPix w natarciu?

Nowy eCzytnik od Thalii - Oyo Po okresie, gdy E-Ink stanowił synonim ePapieru, obserwujemy powstawanie kolejnych modeli urządzeń, które wykorzystują wyświetlacze SiPixa. Luarna zaprezentowała swoje dwa eCzytniki z SiPixem - 6" booq Avant i 9" booq AvantXL. Teraz niemiecka Thalia, do spółki z Medionem, prezentuje 6" model eCzytnika - Oyo.

Zakres tematyczny: Thalia Oyo Czytaj dalej…