eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

22sie/10Wyłączony

Pocketbook zaprezentuje nowe modele w Berlinie

Pocketbook trzecią siłą w świecie eCzytników? Jak pisze na forum jeden z naszych użytkowników, czytelnik44, Pocketbook ma zamiar zaprezentować nowe modele swoich urządzeń na targach IFA 2010 w Berlinie. Targi odbędą się w dniach od 3. do 8. września, a nowe eCzytniki mają trafić do sklepów już w listopadzie.

28maj/10Wyłączony

Wszystko o Pocketbooku

Szukacie informacji o ukraińskiej firmie produkującej eCzytniki - Pocketbooku? To świetnie się składa! Serwis eKsiazki.org objął patronat nad nową stroną poświęconą w całości produktom tej firmy. Zainteresowanych zapraszamy pod adres http://pocketbook.eksiazki.org/.

19sty/10Wyłączony

Pocketbook 302 – znamy specyfikację

Mimo, że Ukraińcy z Pocketbook całkiem niedawno weszli w spółkę z Netronixem (który jest producentem m.in. polskiego eClicto), to urządzenie zaprojektowali jeszcze jako osobna firma. Premiera ma się odbyć w lutym/marcu, aczkolwiek była już kilkukrotnie przesuwana, więc nie dziwcie się, gdy zdarzy się kolejna obsuwa. Ale przejdźmy do rzeczy, oto specyfikacja nowego eCzytnika:

- ekran dotykowy 6 cali, 16 stopni szarości,
- czytanie poziome / pionowe,
- łączność: WiFi, Bluetooth,
- karty: SDHC,
- inne: gniazdo USB (można podłączyć jakieś swoje urządzenie do eCzytnika - np. lampkę albo klawiaturę), czytnik RSS, kalendarz, notes, gra sudoku
- cena: około 340 USD

Przypominamy, że Pocketbooki - uznawane przez fachowców za jedne z lepszych w tej kategorii cenowej ze względu na fantastyczne oprogramowanie - najbliżej Polski można kupić w... Niemczech. Tak, tak: firma jest ukraińska ale praktycznie wszystko wysyła na Zachód, a ostatnio postanowiła zaatakować największy rynek - USA. W tej chwili w sprzedaży są ich dwa eCzytniki - Pocketbook 301 oraz 360, a kupić je można na przykład tutaj: http://www.pocketgoods.de/ lub tutaj: http://www.my-ebook-reader.de

Zdjęcia i specyfikacja dzięki użytkownikowi Nate the great z forum mobilereads.com

Skomentuj ten artykuł na naszym forum.