eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

22sty/10Wyłączony

BeBook Neo dostępny w przedsprzedaży, wysyłka pod koniec lutego

BeBook Neo Parę tygodni temu pisaliśmy już o BeBooku Neo. Teraz ten rebrandingowany Onyx Book 60 jest już dostępny na stronie internetowej Endless Ideas. Za 299€ (około 1220 zł) można zamówić urządzenie w przedsprzedaży. Endless Ideas zapowiada, że wysyłka rozpocznie się w 25 lutego.

W przypadku zamówienia należy pamiętać o kosztach przesyłki - to około 10€ (40 zł). Mimo wszystko jego cena sprawia, iż jest on dla Polaków tańszym rozwiązaniem od zakupu Booxa 60 od rodzimych sprzedawców (którzy wyceniają go na około 1490 zł, nie licząc kosztów przesyłki).

Zapraszamy do dyskusji na temat artykułu na forum.

Poznajcie BeBooka Neo

BeBook Neo Firma Endless Ideas, która wcześniej proponowała nam rebrandingi Hanlina v3 oraz v5, po raz kolejny oferuje nam rebranding - bowiem ich nowy eCzytnik, BeBook Neo, to rebranding Onyx Booxa 60.

BeBook Neo będzie zawierał nowy firmware od Endless Ideas, w którym naprawiono istniejące błędy. Całość ma być gotowa w ciągu najbliższych kilku tygodni. Cena Neo będzie się prawdopodobnie wahała pomiędzy 299 a 329€ (1210 - 1340 zł), będzie zatem niższa niż cena tego samego sprzętu sprzedawanego przez nasz krajowy Arta Tech.

Ciekawą opcją w nowym firmware będzie możliwość wyboru kraju, w jakim się znajdujemy, dzięki czemu Neo zaproponuje nam listę sklepów, z których będziemy mogli kupić eBooki do czytania na naszym urządzeniu.

Endless Ideas, po fiasku z BeBookiem 2 i problemami z podpisywaniem kontraktów z dostawcami telefonii komórkowej w Europie, zdają się już nie wierzyć w możliwość sukcesu w przypadku posiadania modemu 3G, zatem podstawą Neo będzie WiFi - co powinno być dobrą wiadomością dla wszystkich, bowiem nawet w Polsce są już darmowe hotspoty, pozwalające korzystać z zasobów Internetu.

Czy myślicie, iż BeBook Neo odniesie sukces, zwłaszcza w momencie, gdy Amazon Kindle jest już dostępny w opcji międzynarodowej, a wspierany przez technologię od Pixel Qi Notion Ink Adam zdaje się robić spore wrażenie na recenzentach?

Zapraszamy do dyskusji na naszym forum.