eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

Poznajcie BeBooka Neo

BeBook Neo Firma Endless Ideas, która wcześniej proponowała nam rebrandingi Hanlina v3 oraz v5, po raz kolejny oferuje nam rebranding - bowiem ich nowy eCzytnik, BeBook Neo, to rebranding Onyx Booxa 60.

BeBook Neo będzie zawierał nowy firmware od Endless Ideas, w którym naprawiono istniejące błędy. Całość ma być gotowa w ciągu najbliższych kilku tygodni. Cena Neo będzie się prawdopodobnie wahała pomiędzy 299 a 329€ (1210 - 1340 zł), będzie zatem niższa niż cena tego samego sprzętu sprzedawanego przez nasz krajowy Arta Tech.

Ciekawą opcją w nowym firmware będzie możliwość wyboru kraju, w jakim się znajdujemy, dzięki czemu Neo zaproponuje nam listę sklepów, z których będziemy mogli kupić eBooki do czytania na naszym urządzeniu.

Endless Ideas, po fiasku z BeBookiem 2 i problemami z podpisywaniem kontraktów z dostawcami telefonii komórkowej w Europie, zdają się już nie wierzyć w możliwość sukcesu w przypadku posiadania modemu 3G, zatem podstawą Neo będzie WiFi - co powinno być dobrą wiadomością dla wszystkich, bowiem nawet w Polsce są już darmowe hotspoty, pozwalające korzystać z zasobów Internetu.

Czy myślicie, iż BeBook Neo odniesie sukces, zwłaszcza w momencie, gdy Amazon Kindle jest już dostępny w opcji międzynarodowej, a wspierany przez technologię od Pixel Qi Notion Ink Adam zdaje się robić spore wrażenie na recenzentach?

Zapraszamy do dyskusji na naszym forum.

Komentarze (0) Trackbacki (1)

Zostaw komentarz