eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

23kwi/11Wyłączony

KindlePL 0.1.0 – wersja dla oprogramowania 3.1

Dotychczas użytkownicy najnowszej aktualizacji oprogramowania Kindle - oznaczonej numerem 3.1 - nie mogli korzystać z polskiego tłumaczenia, które zostało przygotowane wcześniej. Teraz, dzięki ogromnej pomocy Davida Smida, który wyposażył nas w oprogramowanie do generowania aktualizacji, a także brakujące strony do przetłumaczenia, niemożliwe stało się możliwym! Chcielibyśmy również podziękować naszym testerom, bez których nie byłoby tego tłumaczenia.

26sty/11Wyłączony

KindlePL 0.0.2 – wersja dla oprogramowania 3.0.x

Część z Was uczestniczyła z nami w projekcie tłumaczenia oprogramowania Kindle na język polski. Jak wiedzą śledzący temat - pierwsza wersja zawierała nieco błędów (przede wszystkim brakowało tłumaczenia tekstów w języku rosyjskim), nie była także kompatybilna z najnowszym oprogramowaniem Kindle, które było domyślnie zainstalowane na urządzeniach wysyłanych w 2011 roku.

Obecnie mamy dobrą nowinę dla wszystkich zainteresowanych - przygotowaliśmy nowszą wersję, która jest już kompatybilna z nowym oprogramowaniem w wersji 3.0.3! Od teraz możecie używać Kindle z polskim menu!