eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

23cze/10Wyłączony

iBooks najpopularniejszą darmową aplikacją na iPada

Wygląda na to, że iPad cieszy się sporą popularnością wśród osób zainteresowanych czytaniem - tak przynajmniej wskazuje zajęcie przez aplikację Apple'a pierwszego miejsca wśród najchętniej pobieranych darmowych aplikacji na to urządzenie. iBooks wyprzedził między innymi takie aplikacje jak Google Earth oraz Netflix (aplikacja pozwalająca oglądać filmy i seriale od Netfliksa).

Aplikacja wyprzedza także swoich konkurentów. Amazon Kindle dla iPada jest dopiero na miejscu 12., a Borders eBooks na 14. Aplikacja Barnes and Noble dla iPada plasuje się na dość dalekim 29. miejscu.

Również wśród aplikacji na iPhone'a, na którego odpowiednia wersja iBooks pojawiła się kilka dni temu, aplikacja Apple wiedze prym i ma jeszcze większą przewagę nad konkurentami (Amazon Kindle dopiero na 116. miejscu).

Myślicie, że ostatnia wojna cenowa wśród eCzytników odbierze iPadowi trochę potencjalnych nabywców, którzy byliby zainteresowani przede wszystkim czytaniem na swoim urządzeniu? Zapraszamy do dyskusji na forum.

Zakres tematyczny: Apple iPad Komentarze wyłączone
Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.