eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

Salon Nowych Mediów na 14. Targach Książki w Krakowie

Salon Nowych Mediów na 14. Targach Książki w Krakowie Tegoroczne Targi Książki w Krakowie to nie tylko okazja do spotkania się z najpopularniejszymi pisarzami z Polski i z zagranicy (obecność w tym roku potwierdziła m.in. noblistka Herta Müller, Shalev Meir czy Lord Jeffrey Archer). W tym roku, w ramach 14.Targów Książki w Krakowie zostanie zorganizowany Salon Nowych Mediów, który będzie poświęcony nowym technologiom na rynku wydawniczym. Najważniejsze polskie firmy z szeroko rozumianego rynku publikacji cyfrowych zaprezentują swoją działalność - po raz pierwszy w jednym miejscu i czasie.

Jak informują organizatorzy, wydarzeniu będą towarzyszyły ciekawe spotkania i dyskusje. Wśród tematów m.in.: nowości w prawie autorskim w Internecie, czytelnictwo w dobie nowych mediów, wszystko o czytnikach, problemy digitalizacji, self publishing, egzemplarz obowiązkowy w XXI w. i wiele więcej.

Zainteresowanych zapraszamy na profil Targów Książki w Krakowie na Facebooku, a także zarezerwowanie sobie w kalendarzu dni od 4. do 9. listopada tego roku, bowiem to właśnie wtedy odbędą się 14. Targi Książki w Krakowie.

Zakres tematyczny: Inne Komentarze wyłączone
Komentarze (0) Trackbacki (1)

Zostaw komentarz


Couldn't connect to server: Connection timed out (110)