eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

20cze/10Wyłączony

PVI zmienia nazwę

Prime View International (PVI) to międzynarodowa nazwa firmy Yuan Tai Technologies Incorporated z Tajwanu. Teraz, na corocznym Walnym Zebraniu firmy, przyjęto zmianę międzynarodowej nazwy na E Ink Holdings Incorporated (E Ink). Tą zmianą tajwański Yuan Tai Technologies potwierdza swoje niesłabnące oddanie ePapierowi, rynkowi, na którym jest pionierem już ponad dekadę.

E Ink Holdings Incorporated będzie oferował swoje ePapierowe produkty pod marką 'E Ink', a produkty LCD pod marką 'Hydis'. Z ponad 20 milionami wyprodukowanych paneli elektronicznego papieru na koncie, ePapierowe wyświetlacze E Ink tajwańskiej firmy są wykorzystywane w urządzeniach takich jak eCzytniki książek, gazet czy podręczników, zegarkach ręcznych, kartach elektronicznych, etykietach sklepowych, wyświetlaczach wskazujących stan baterii/pamięci, telefonach komórkowych czy billboardach reklamowych.

Technologia Fringe Field Switching (FFS) od E Inkowego Hydis jest uznawana za najlepszy wyświetlacz LCD z szerokim gamutem w swojej klasie i jest idealnie przystosowany do wykorzystania w takich dziedzinach jak telewizja, telefony komórkowe, konsole do gier, tablety czy GPSy i systemy nawigacji.

"Nazwa E Ink jest wręcz synonimem ePapieru, rynku, na którym byliśmy pionierami i ciągle cieszymy się pozycją lidera" powiedział doktor Scott Liu, dyrektor wykonawczy E Ink Holdings Incorporated. "Jesteśmy obecnie rozpoznawalną globalnie marką i chcemy, by nasze wyświetlacze były wykorzystywane na każdej inteligentnej powierzchni".

E Ink kontynuuje swoje znaczne inwestycje w rozwój, projektowanie i powiększanie produkcji by odpowiedzieć na rosnące zapotrzebowanie na swoje produkty LCD i ePapierowe.

Zakres tematyczny: E-Ink Komentarze wyłączone
Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.