eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

10sie/11Wyłączony

Zostań małym powstańcem, czyli historia Janka

Książki to nie tylko linearne powieści, które czytamy strona po stronie. Istnieje bowiem cała gałąź literatury, zwana grami paragrafowymi, która pozwala nam samym decydować o losach bohatera, pomagając podejmować mu kolejne decyzje. O ile wybór gier paragrafowych, w które możemy pobawić się na ekranie komputera, był zawsze dość duży, to dotychczas zainteresowanie konwersją do formatu ePUB lub MOBI było w Polsce niewielkie. Teraz to się zmieniło.

"Janek – historia małego powstańca"
ŚwiatCzytników.pl wpadł dzisiaj na grę paragrafową o tytule "Janek – historia małego powstańca". Nie byłoby w tym nic szczególnego, gdyby nie Dominik Trzaskacz z Soda Studio, który przekonwertował dzieło Macieja Słomczyńskiego i Beniamina Muszyńskiego z Masz Wybór na formaty mobilne: ePUB i MOBI. Dzięki temu każdy posiadacz eCzytnika, w którym jest wsparcie dla podążania za odnośnikami w treści publikacji, może się cieszyć chwilą świetnej zabawy edukacyjnej.

Zagraj na Kindle czy Onyx Booxie
Zachęcamy do spróbowania "Janka". Książkę można za darmo ściągnąć w formacie ePUB, a także MOBI. Pliki nie są zabezpieczone systemem DRM, więc powinny otwierać się bezproblemowo na dowolnym urządzeniu.

Zachęcamy do spróbowania nieco innego typu rozrywki, a także komentowania artykułu na naszym forum dyskusyjnym.

Zakres tematyczny: eBooki Komentarze wyłączone
Komentarze (0) Trackbacki (1)

Zostaw komentarz