eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

30sty/12Wyłączony

Zysk i Ska przedstawia plany e-bookowe

Zys i SkaWydawnictwo Zysk i Spółka działa na polskim rynku wydawniczym od 1994 r. Od połowy 2010 r. książki wydawnictwa dostępne są również w Virtualo w formie elektronicznej. Jednym z pierwszych e-booków wydawnictwa dostępnych w Virtualo była głośna książka Małgorzaty Kalicińskiej "Dom nad rozlewiskiem" ciesząca się ogromną popularnością wśród czytelników. Jeszcze w 2010 r. w ofercie pojawiły się kolejne e-booki Kalicińskiej m.in. "Miłość nad rozlewiskiem" i "Powroty nad rozlewiskiem".

Początkowo e-booki wydawnictwa dostępne były wyłącznie w formacie PDF. Stopniowo wprowadzane były również e-booki w formacie EPUB, a pod koniec 2011 r. Zysk i Spółka jako jedno z pierwszych wydawnictw na polskim rynku zdecydowało się na publikowanie e-booków również w formacie MOBI oraz na zabezpieczanie plików EPUB watermarkiem zamiast stosowanego dotychczas ADOBE DRM.

Obecnie w ofercie wydawnictwa znajduje się prawie 200 e-booków, w tym jedna z najbardziej oczekiwanych książek zeszłego roku - "Gra o tron" R.R. Martina, głośna publikacja Sławomira Cenckiewicza "Długie ramię Moskwy. Wywiad wojskowy Polski Ludowej 1943-1991 (wprowadzenie do syntezy)" oraz e-booki takich autorów jak: Marcin Wolski czy Rafał Ziemkiewicz.

Wychodząc na przeciw rosnącym oczekiwaniom naszych czytelników, Zysk i S-ka Wydawnictwo przygotowało na ten rok kilka niespodzianek. Szczegóły już wkrótce na stronie internetowej Zysk i Ska.

Pytanie konkursowe: Jaki jest tytuł sagi, której pierwszą część stanowi "Gra o tron" R.R. Martina, dostępna w Virtualo w formacie MOBI? Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres: konkurs@virtualo.pl. Wybrane e-booki z oferty wydawnictwa wygrywają trzy pierwsze osoby, które prześlą poprawną odpowiedź na dzisiejsze pytanie.

Zakres tematyczny: Konkursy Komentarze wyłączone
Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.