eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

17paź/11Wyłączony

Wygraj zaproszenie na 15. Targi Książki w Krakowie!

Zaproszenia na 15. Targi Książki w Krakowie

Dzięki uprzejmości firmy Targi w Krakowie sp z o.o., organizatora 15. Targów Książki w Krakowie, mamy do rozdania 5 zaproszeń na tegoroczną edycję Targów, wraz z ładnymi zakładkami do książek (niestety, nie elektronicznych).

Zasady konkursu
Zadanie konkursowe jest naprawdę proste:

napiszcie nam, czemu to właśnie Wam, a nie komuś innemu powinniśmy wysłać zaproszenie na Targi!

Bonusowe punkty można otrzymać za przesłanie wiersza na temat Targów Książki w Krakowie (tylko koniecznie wplećcie tam motyw Salonu Nowych Mediów) lub też pracy plastycznej na ten sam temat.

Konkurs trwać będzie od dzisiaj aż do godziny 23:59:59 23 października 2011 roku (czasu polskiego). Innymi słowy - konkurs trwa do końca tego tygodnia. W poniedziałek redakcja eKsiazki.org zbierze wszystkie zgłoszenia, a następnie wybierze z nich 5 najlepszych, którym zaproszenia wyślemy listownie.

Do zgłoszenia prosimy również o załączenie danych do wysyłki nagrody. Obiecujemy, że wszystkie one zostaną po rozstrzygnięciu konkursu usunięte - są nam potrzebne tylko do tego, by przyśpieszyć wysyłkę (przecież nie chcielibyście dostać zaproszenia już po Targach, prawda?). Rezerwujemy sobie jedynie prawo opublikowania imion pięciu szczęśliwców, którzy otrzymają zaproszenia.

Zgłoszenia konkursowe prosimy wysyłać na adres e-mail: konkurs-targi@eksiazki.org

Informujemy również, że z konkursu wykluczeni są administratorzy i moderatorzy serwisu eKsiazki.org. Chcemy zaproszenia oddać Wam!

Przypominamy również, że dyskutujemy nad datą wspólnego spotkania podczas tegorocznych Targów. Dyskusja jest prowadzona na naszym forum - zapraszamy!

Komentarze (0) Trackbacki (1)

Zostaw komentarz