eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

27sty/12Wyłączony

Wydawnictwo G+J rezygnuje z Adobe DRM na rzecz watermarka

Blondynka w BrazyliiWydawnictwo G+J Książki rozpoczęło swoją współpracę z Virtualo w kwietniu 2011 r. wprowadzając do oferty pierwsze e-booki Beaty Pawlikowskiej z serii Blondynka. Obecnie wydawnictwo ma w swojej ofercie ponad 70 ebooków w formatach PDF, EPUB i MOBI. G+J Książki jako jedno z pierwszych wydawnictw na polskim rynku zdecydowało się na rezygnację z Adobe DRM w plikach EPUB i zabezpieczyło e-booki w tym formacie wygodniejszym dla eCzytelników znakiem wodnym.

Zgodnie z zapowiedziami wydawnictwa: W najbliższym roku planujemy wzbogacać naszą ofertę w każdym miesiącu tak aby tytuły, które ukazują się w wersji papierowej, mogły być dostępne na czytnikach elektronicznych w miesiąc później. Wraz z Virtualo chcielibyśmy wyjść na przeciw oczekiwaniom czytelników, dlatego przygotowujemy się do nowych technologii, zabezpieczeń, konkursów czy promocji. W naszej ofercie z pewnością znajdą się tacy autorzy jak: Beata Pawlikowska, Martyna Wojciechowska, Piotr Kraśko, Olga Morawska, Maciej Bennewicz, Grzegorz Kasdepke a także ciesząca się ogromną popularnością seria z cyklu Focus poleca.

Pytanie konkursowe: Ile e-booków z serii Blondynka dostępnych jest w ofercie Virtualo w formacie MOBI? Na odpowiedzi czekamy pod adresem: konkurs@virtualo.pl. Wybrane e-booki z oferty wydawnictwa G+J Książki wygrywają trzy pierwsze osoby, które prześlą poprawną odpowiedź.

Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.