eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

25sty/12Wyłączony

Wydawnictwo Albatros powiększa swoją ofertę e-booków o kolejne bestsellerowe tytuły!

Wydawnictwo Albatros zadebiutowało na rynku książki elektronicznej w drugiej połowie 2010 r. Jest jednym z pierwszych wydawnictw w Polsce, które podjęły współpracę z platformami internetowymi, dotyczącą wydań e-bookowych książek swoich najpoczytniejszych autorów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelników oraz rozwijającemu się rynkowi czytników staramy się wprowadzać do sprzedaży tytuły naszych najlepszych autorów. Podążamy również za trendami na rynku e-booków. Początkowo wprowadzaliśmy do sprzedaży pliki EPUB, rozszerzając ofertę o format MOBI, gdy tylko pojawiła się taka możliwość.

Szeroka oferta e-booków Albatrosa obejmuje zarówno prozę literacką i obyczajową – powieści Kazuo Ishiguro „Nie opuszczaj mnie”, Iana McEwana „Pokuta”, Jerzego Kosińskiego m.in. „Malowany ptak”, „Wystarczy być”, Nicholasa Sparksa „Prawdziwy cud”, „Od pierwszego wejrzenia”Katarzyny Michalak, jak i książki sensacyjne i thrillery m.in. Harlana Cobena, Tess Gerritsen, Simona Kernicka.  Ogromną popularnością cieszy się literatura Stephena Kinga – w ciągu najbliższych dni ukażą się dwa pierwsze tomy serii Mroczna Wieża.

Ogromne zainteresowanie wzbudziła wersja elektroniczna jednej z najlepiej sprzedających się książek ostatnich miesięcy – kontrowersyjna autobiografia gitarzysty Rolling Stonesów, Keitha Richardsa, zatytułowana „Życie”, która zadebiutowała zarówno w formacie EPUB, jak i MOBI.

W tym roku przygotowujemy kilka niespodzianek oraz dzieła powszechnie znane polskim czytelnikom. W wersji elektronicznej pojawi się cała kolekcja książek Harlana Cobena, Lee Childa, Tess Gerritsen. Wydamy również niezapomniane powieści Ericha Segala oraz tytuły Fredericka Forsytha, który zadebiutuje na rynku e-booków kultową „Firmą”.  Wraz z poszerzaniem oferty e-bookowej, Albatros planuje w tym roku wprowadzić do sprzedaży nowe audiobooki. Aktualną ofertę Wydawnictwa można śledzić na stronie internetowej oraz profilu na Facebooku.

Pytanie konkursowe: Ile tytułów w formacie MOBI Stephena Kinga opublikowanych przez wydawnictwo Albatros znajduje się obecnie w ofercie Virtualo? Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: konkurs@virtualo.pl. Wybrane e-booki z oferty wydawnictwa Albatros wygrywają trzy pierwsze osoby, które prześlą poprawną odpowiedź.

Zakres tematyczny: Konkursy Komentarze wyłączone
Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.