eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

23wrz/10Wyłączony

VAT na eBooki online – jeszcze nie wszystko stracone?

Bogdan Zdrojewski chce jeszcze powalczyć o eBooki W dniu wczorajszym publikowaliśmy negatywne stanowisko Ministerstwa Finansów w kwestii obniżenia podatku VAT na eBooki i audiobooki dostępne wyłącznie przez Sieć. Tymczasem, jak dowiadujemy się dzisiaj, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Bogdan Zdrojewski, uważa, że nie wszystko stracone i będzie zabiegał o obniżenie stawki VAT w tej kwestii. Czy zatem jeszcze nie wszystko stracone?

Trzeba walczyć
Jak donosi Rynek-ksiazki.pl, minister Bogdan Zdrojewski we wczorajszej dyskusji z Igorem Janke w radiu TOK FM zapowiedział chęć walki o obniżenie stawki VAT.

Jak czytamy w artykule, minister powiedział, iż konieczne jest zebranie odpowiednich argumentów. W takim wypadku zachęcamy Was do pisania listów do pana ministra - adres kontaktowy można znaleźć na osobistej stronie ministra, jak również zostawić wpis na forum tamże. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z obu tych możliwości, tak, by było jasne, że niski VAT na eBooki interesuje nie tylko wydawców, ale również zwykłych obywateli.

Audycja niedostępna
Niestety, w chwili obecnej zapis porannej audycji radia TOK FM nie jest dostępny. Jeśli tylko zacznie działać, poinformujemy Was o tym.

Zapraszamy do komentowania artykułu na naszym forum.

Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.