eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

13lut/10Wyłączony

Polskie treści w calibre

calibre - logo programu Użytkownikom calibre zapewne doskwiera brak polskich treści - program bowiem oferuje bogatą bibliotekę "przepisów", które umożliwiają pobieranie najnowszych informacji z Sieci i konwertowanie ich do postaci eKsiążek, jednak Polacy mieli dotąd możliwość korzystania tylko z Rzeczpospolitej OnLine. Razem z jednym z naszych moderatorów, t3dem, staramy się to zmienić.

Na początek przygotowanych zostało kilka "recept". Obejmują one nasz blog, Dziennik Internautów, Najwyższy CZAS!, blog Stanisława Michałkiewicza, blog eClicto oraz Lege Artis.

Wszystkie "recepty", udostępnione na licencji GPL w wersji 3, można znaleźć pod adresem: github.com/t3d/kalibrator. Dla ułatwienia, przygotowaliśmy alias, recepty.eksiazki.org, który również zabierze Was we właściwe miejsce (a, mamy nadzieję, będzie łatwiejszy do zapamiętania).

Będziemy starali się powiększać zbiór "formuł" - chętnie też poznalibyśmy Wasze sugestie dotyczące tego, jakie "receptury" widzielibyście w calibre. Czekamy na Wasze głosy na forum i zapraszamy również do próbowania własnych sił w tworzeniu "przepisów"!

Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.