eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

26sty/12Wyłączony

Plany e-bookowe Fabryki Słów

Fabryka SłówWydawnictwo Fabryka Słów zaczęło udostępniać większość swoich książek również jako e-booki już w 2010 r. Wówczas od razu powstały wersje elektroniczne największych Fabrycznych hitów: serii z Jakubem Wędrowyczem oraz cyklu Oko Jelenia autorstwa Andrzeja Pilipiuka, cyklu o Mordimerze Madderdinie Jacka Piekary, wszystkich tomów bestsellerowej powieści "Pan Lodowego Ogrodu" Jarosława Grzędowicza czy szeregu tytułów spod znaku "Zastępów Anielskich" Mai Lidii Kosssakowskiej. Oprócz wspomnianych powieści od początku dostępna była znakomita większość książek rodzimych pisarzy.

Do tej pory wydawnictwo skupiało się głównie na udostępnieniu twórczości polskich autorów.Proponowało do wyboru formaty PDF i EPUB. W 2011 roku Fabryka Słów wyszła naprzeciw oczekiwaniom użytkowników czytników Kindle i zdecydowała się na wprowadzenie bardzo popularnego w tej grupie formatu MOBI. W najbliższej przyszłości zamierzamy rozszerzyć naszą ofertę o tytuły zachodnie, nie tylko z zakresu szeroko rozumianej fantastyki . Na dobry początek już w lutym zaproponujemy pierwszy tom nowej steampunkowej serii Mike'a Hoddera zatytułowany "Dziwna sprawa Skaczącego Jacka".
Wkrótce pojawi się też mrożący krew w żyłach horror "Miasteczko Nonstead" zdobywającego coraz większą popularność Marcina Mortki . Nie zabraknie też bardzo zdolnych debiutantów jak Aneta Jadowska ze swoim "Złodziejem dusz".
Tylko w pierwszym półroczu 2012 r. zaproponujemy kilkanaście całkiem nowych, niepublikowanych nigdy wcześniej tytułów. Szykują się kontynuacje cyklów, na które czytelnicy czekali z niecierpliwością a także niespodzianki, które mają szansę stać się absolutnymi hitami.

Pytanie konkursowe: Jaki jest tytuł najnowszej książki Fabryki Słów, która jest dostępna również jako e-book w formacie MOBI i kto jest jej autorem? Na odpowiedzi czekamy pod adresem mailowym: konkurs@virtualo.pl. Wybranego e-booka w formacie MOBI z oferty Fabryki Słów wygrywają trzy pierwsze osoby, które prześlą poprawną odpowiedź.

Zakres tematyczny: Konkursy Komentarze wyłączone
Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.