eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

31sty/12Wyłączony

Ostatni dzień konkursów! Wygraj e-booka wydawnictwa Insignis!

Steve JobsWydawnictwo Insignis dało się poznać szerokiemu gronu czytelników w 2007 r. wydając pierwsze książki z serii "Świat według Clarksona", które trzy lata później pojawiły się również w Virtualo w formie e-booków. Obecnie w ofercie księgarni dostępnych jest 11 topowych tytułów wydawnictwa. Poza e-bookami autorstwa Jeremy'ego Clarksona eCzytelnicy mogą na swoich czytnikach przeczytać również głośne postapokaliptyczne powieści Dmitrija Głuchowskiego - "Metro 2033" i "Metro 2034", opisujące życie ludzi chroniących się w moskiewskim metrze po wojnie atomowej. Insignis jest również wydawcą jednej z najpopularniejszych książek ubiegłego roku - bestsellerowej biografii Steve'a Jobsa.

Od końca 2011 r. wszystkie e-booki wydawnictwa, poza formatem PDF i EPUB zabezpieczonymi ADOBE DRM, dostępne są również w formacie MOBI z watermarkiem.

Na 2012 r. wydawnictwo planuje kilka niespodzianek dla eCzytelników. Szczegóły już wkrótce!

Pytanie konkursowe: Kto jest autorem biografii Steve'a Jobsa dostępnej w Virtualo w formacie MOBI? Odpowiedzi prosimy wysyłać na adres: konkurs@virtualo.pl. Wybrane e-booki w formacie MOBI z oferty wydawnictwa Insignis wygrywają trzy pierwsze osoby, które prześlą prawidłową odpowiedź.

W imieniu organizatorów: eKsiazki.org i Virtualo oraz patrona medialnego: Świata Czytników chcielibyśmy podziękować wszystkim czytelnikom za aktywny udział w konkursach i jednocześnie pogratulować ogromnej wiedzy na temat e-publikacji. Większość konkursów była rozwiązywana w błyskawicznym tempie, zwycięzców znaliśmy już zazwyczaj w pierwszych minutach po pojawieniu się pytań konkursowych, co świadczy nie tylko o wielkiej popularności formatu MOBI, ale również o coraz większym gronie aktywnych eCzytelników. To na pewno nie ostatni konkurs organizowany przez eKsiazki.org i Virtualo przy medialnym wsparciu Świata Czytników. Zachęcamy do śledzenia naszych stron oraz do zostawiania opinii o przeczytanych e-bookach. Stanowią one dla nas cenne informacje, dzięki  którym wspólnie możemy ulepszać rynek e-booków w Polsce.

Zakres tematyczny: Konkursy Komentarze wyłączone
Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.