eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

26lut/10Wyłączony

Onyx Boox 60 w Singapurze

Wygląda na to, że po licznych rebrandingach Hanlinów v3 i v5, a także Netroniksa EB-600, nadszedł czas na masowe przerabianie nazwy Onyx Booxa 60. Pisaliśmy już o BeBooku Neo od Endless Ideas. Teraz pora na odrobinę egzotyki, czyli wycieczkę do Singapuru.

iCell, jedna z trzech firm oferujących ogólnokrajowy darmowy bezprzewodowy dostęp do Sieci w Singapurze, zaprezentowała wczoraj swój eCzytnik - KeyReadera. Urządzenie, oprócz standardowych opcji, będzie oferowało dostęp do eKsiążek udostępnianych przez singapurską bibliotekę narodową - w liczbie ponad 900 tysięcy. iCell rozmawia również aktywnie z dużymi wydawcami krajowymi, by udostępnić swoim klientom większą ilość treści.

Urządzenie będzie dostępne w wybranych sklepach, jak również w sklepie internetowym, w okolicach marca, a jego cena będzie wynosić S$499 (około 355$).

Patrząc na to, co się dzieje, uważacie, że właśnie nastała moda na Booxa? Będziemy świadkami masowego rebrandingowania kolejnego eCzytnika? A może to po prostu takie dwa wyjątki, które nie zagrożą pozycji Jinke oraz Netroniksa na rynku rebrandingów? Zapraszamy do dyskusji na forum.

Zakres tematyczny: Onyx Boox Komentarze wyłączone
Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.