eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

13lip/10Wyłączony

Nowy firmware do Onyx Boox 60 – z polskim syntezatorem mowy!

Nowa wersja oprogramowania do eCzytnika firmy Onyx - Boox 60 - wprowadza bardzo ciekawą, istotną zmianę. Dzięki współpracy z gdańską firmą IVO Software Sp z O.O. zaoferowano nam możliwość wykorzystania IVONY do czytania na głos książek na tym czytniku. Cała aktualizacja waży prawie 200 MB, ale wprowadza również szereg dodatkowych zmian.

Za nadesłaną informację dziękujemy airsowi.

Oprócz wsparcia dla języka polskiego w funkcji TTS, nowa wersja dodaje do czytnika odczyt plików DOC (co z pewnością ucieszy mniej zaawansowanych komputerowo użytkowników), więcej rozmiarów powiększania fontów czy możliwość zmiany interlinii.

W nowym oprogramowaniu dorzucono także notatnik, w którym można pisać z poziomu klawiatury ekranowej, poprawiono błędy przy komunikacji z wykorzystaniem WiFi oraz obsługi javascriptu czy dodano funkcję przeszukiwania słowników do głównego menu.

Całość jest dostępna do pobrania ze strony onyx-ereader.pl.

Wygląda na to, że Onyx ma ambicje, by znacząco udoskonalać swoje oprogramowanie, a także pokazać, że jest wart dodatkowych pieniędzy, jakie trzeba do niego dołożyć, gdy rezygnujemy z innego czytnika na jego korzyść. Jesteśmy ciekawi - czy Wy bylibyście chętni wykorzystać IVONĘ na swoich urządzeniach? Zapraszamy do dyskusji na forum.

Zakres tematyczny: Onyx Boox Komentarze wyłączone
Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.