eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

10lis/10Wyłączony

Kolejne zmiany w naszym serwisie

Jak mówi stare przysłowie - kto się nie rozwija, ten się cofa. Ponieważ nie mamy w planach cofania się, stawiamy na uatrakcyjnianie oferty naszego serwisu, by jeszcze lepiej spełniał Wasze oczekiwania. Z tego powodu oddajemy w Wasze ręce zapowiadany jakiś czas temu poradnik dotyczący zamawiania Kindle 3, zapowiadamy również testy nowych urządzeń.

Jak zamówić Kindle?
Tę część naszego serwisu kierujemy przede wszystkim do nowych użytkowników. Wydaje nam się również, że jest to świetne miejsce, w które doświadczeni posiadacze eCzytników mogą odesłać wszystkich swoich znajomych, którym spodobało się czytanie w formie elektronicznej. Mamy nadzieję, że dzięki naszym tekstom liczba eCzytników w Polsce wzrośnie.

Serwis jest dostępny pod adresem: http://kindle.eksiazki.org/

Niedługo więcej testów eCzytników
Wiemy, że ponieważ eCzytniki są u nas stosunkowo nowymi i dość drogimi urządzeniami, chcielibyście wiedzieć o nich maksymalnie dużo przed podjęciem decyzji do zakupu. Dzięki uprzejmości firmy Libranova testujemy nowego Icarusa Sense, zaś firma e-Dazon.pl udostępniła nam Neoxa Q6. Oba urządzenia wyglądają identycznie, posiadają 6" dotykowy ekran SiPix, różnią się zaś nieco oprogramowaniem, a także końcówkami zasilaczy sieciowych :)

Dodatkowo podjęliśmy współpracę z Pawłem Opydo z serwisu playr.pl - przetestuje on dostarczony przez e-Dazona 7" tablet Neox z ekranem LCD. Jesteśmy ciekawi, czy fan Apple'a, jakim jest Paweł, poradzi sobie z urządzeniem, które nie ma logo z nadgryzionym jabłkiem.

Czekamy na Wasze uwagi!
Jeśli macie jakieś uwagi odnośnie zmian albo chcielibyście zobaczyć u nas coś, o czym dotąd nie napisaliśmy - dajcie nam znać na forum! My z naszej strony zapewniamy, że zapoznajemy się wnikliwie ze wszystkimi nadsyłanymi sugestiami. Obiecujemy również, że wprowadzone niespodzianki to nie koniec zmian - te przyszłe będą jeszcze bardziej rewolucyjne... Ale o tym przy następnej okazji!

Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.