eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

12kwi/11Wyłączony

Kindle mówi po polsku

Nie boicie się instalować stworzonych przez użytkowników aktualizacji dla Amazon Kindle? Marzycie o tym, by Wasz eCzytników potrafił przeczytać książki w języku polskim? Jeśli tak - mamy dla Was świetną wiadomość. Jeden z naszych użytkowników, soxymora, przygotował odpowiednie pliki, dzięki którym Kindle potrafi czytać na głos polskie książki!

Instalacja modyfikacji
Proces aktualizacji Kindle został opisany przez samego autora w temacie Kindle przemówił po polsku - czyli nowy TTS + TUTORIAL na naszym forum. Ogranicza się on do zainstalowania jailbreaka, Launchpada, a następnie skopiowania plików dostępnych na forum i wciśnięcia kilku przycisków.

Dzięki prostym instrukcjom z instalacją powinien poradzić sobie każdy średnio zaawansowany użytkownik komputera, jeśli tylko będzie trzymał się załączonych instrukcji.

Jaki efekt?
Zastanawiacie się, jak czytanie na głos przez urządzenie sprawdza się w praktyce? Poniżej załączamy prezentację soxymory:

I choć oczywiście efekt nie jest taki, jak w przypadku audiobooków czytanych przez profesjonalnych autorów, jesteśmy przekonani, że ta modyfikacja pomoże wielu polskim użytkownikom Kindle, którzy mają problemy ze wzrokiem.

Jeśli udało Wam się zainstalować aktualizację, zapraszamy do podzielenia się z nami swoimi wrażeniami, a także podziękowanie autorowi - wszystko w temacie Kindle przemówił po polsku - czyli nowy TTS + TUTORIAL.

Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.