eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

15wrz/10Wyłączony

David Morrell wyłącznie na Amazon.com

eBooki Davida Morrella będą dostępne tylko na Amazon.com Nowa, niepublikowana dotąd powieść Davida Morrella, "The Naked Edge", a także dziewięć innych, wcześniejszych książek tego autora trafi do księgarni Amazona na zasadzie umowy na wyłączność. Każda z nich po raz pierwszy będzie dostępna w formie cyfrowej, a do tego będą one oferować dodatkową zawartość, jak nowe wstępy oraz zdjęcia.

Cyfrowy Morrell
Oprócz wspominanego The Naked Edge, w formie cyfrowej pojawią się powieści: Przymierze ognia, Bractwo Róży, Bractwo Kamienia, Rambo: Pierwsza krew, Przysięga zemsty, Totem, Ostatnia szarża, Siła strachu oraz Fireflies.

- Opublikowanie tych 10 książek w sklepie Kindle jest świetną szansą na sprawdzenie, jak elektroniczne wydawnictwo umożliwia mi dodanie nowego, unikalnego materiału dla moich czytelników - powiedział Morrell. - Przy cenie 9.99$ i mniej mam nadzieję, że wielu moich fanów będzie miało możliwość na nowo odkryć swoje ulubione tytuły, a także, że wielu nowych czytelników będzie mogło zapoznać się z moimi książkami na swoich Kindle. Jestem szczególnie podekscytowany publikacją mojego nowego thrillera, "The Naked Edge", w formacie cyfrowym - wyłącznie na Kindle.

Nie dla Europejczyków
Zanim posiadacze Kindle zaczną patrzeć na innych z poczuciem wyższości, musimy zmartwić wszystkich Europejczyków, którzy cieszyli się, że będą mogli poczytać Morrella na swoich urządzeniach. Takich klientów Amazon powita słowami: This title is not available for customers from your location in: Europe.

Mieszane uczucia
Debiut Morrella w takiej formie powoduje mieszane uczucia. Z jednej strony oczywiście cieszymy się, że kolejny znany autor trafił do świata eKsiążek. Z drugiej - martwi nas fakt, iż podpisuje się umowę na wyłączność, ograniczając tym samym ilość czytelników, którzy będą mieli szansę kupić te eBooki, a wprowadzenie ograniczeń związanych z miejscem zamieszkania wywołuje kolejne obawy - i globalna wioska zamienia się w mniejsze, lokalne osady, oddzielone od siebie murem. Mamy nadzieję, że wyłączność Amazona jest tylko czasowa i że Morrell będzie dostępny także i w innych eKsięgarniach na całym świecie.

Zapraszamy do komentowania artykułu na naszym forum.

Komentarze (0) Trackbacki (1)

Zostaw komentarz


Couldn't connect to server: Connection timed out (110)