eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

Vedia Digital Ebook… Czy aby na pewno?

Niektórzy z niecierpliwością oczekują na eCzytnik od polskiej firmy - Vedii. Po tym, jak pojawił się on (przedwcześnie) w ofercie Komputroniku, pisaliśmy o tym na naszym blogu - i wzbudziło to zainteresowanie części polskiej społeczności, która czuła się rozczarowana eClicto. Jak dowiedział się Kellhus w rozmowie telefonicznej z przedstawicielką Vedii - urządzenie miałoby trafić do sprzedaży za trzy tygodnie, a obecnie było w fazie testów.

Czy jednak jest na co czekać? Napisaliśmy do ksyksy, jednego z użytkowników naszego forum, który jest jednocześnie PMem, a także jest odpowiedzialny za PR. Niestety, okazuje się, że oprócz spoufalonego tonu nie możemy oczekiwać nic więcej - chyba, że mamy ochotę szukać informacji w serwisie Flaker (mikroblog) albo Facebooku (serwis społecznościowy).

Niestety, tutaj szopka związana z Vedią się nie kończy. Na forum MP3Store możemy sobie przeczytać wypowiedź ksyksy, który pisze:

@D@rkSid3 - A może po prostu nie jest jeszcze wybrane ostatecznie urządzenie.

Informacja o testach w kontekście tych wypowiedzi zakrawa na farsę. Czy zatem jest sens czekać na urządzenie, które najwyraźniej nie zostało jeszcze ostatecznie wybrane? Należy się również zastanowić, jak bardzo poważną firmą jest Komputronik, który dodaje do oferty sklepu takie "urządzenie", a także akceptuje opinię użytkownika, dotyczącą tegoż "produktu", rozsyła również materiały promocyjne, które o VDE opowiadają. Te wszystkie kwestie pozostawiamy Waszemu osądowi, a teraz zapraszamy do dyskusji na forum.

Komentarze (0) Trackbacki (1)

Zostaw komentarz


Couldn't connect to server: Connection timed out (110)