eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

11maj/10Wyłączony

Legimi na warszawskich Targach Książki

Wygląda na to, że uczestnicy warszawskich Targów Książki, odbywających się w dniach 13 - 16 maja 2010 roku, będą mieli wiele okazji do zapoznania się z eCzytelnictwem.

Pisaliśmy już, że z okazji targów eCzytnik eClicto będzie dostępny w promocyjnej cenie 499 zł, na forum przedstawiciel sklepu e-Czytnik.pl poinformował, iż na ich stoisku będzie prowadzona przedsprzedaż eCzytnika Vedii (będzie można również przetestować i kupić inne eCzytniki oferowane przez e-Czytnik.pl), a przed chwilą pan Mikołaj Małaczyński z Legimi przysłał nam wiadomość zapraszającą na ich stanowisko.

13 maja 2010 roku rozpoczynają się Warszawskie Targi Książki w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Wydarzenie to jest okazją do spotkania się i wymiany doświadczeń. Firma technologiczna Legimi, którą reprezentuję, dysponuje innowacyjnymi, autorskimi rozwiązaniami dla wydawnictw do dystrybucji e-booków na urządzenia mobilne oraz ekrany komputerów.

Naszą innowacyjną platformę można porównać do systemów Amazon Kindle czy Barnes&Noble Nook, gdyż jako jedyna w Polsce umożliwia zakup elektronicznych książek bezpośrednio z e-czytnika, bez konieczności podłączania go do komputera.

Debiut produktu Legimi na rynku konsumenckim planowany jest na 25 czerwca br., ale już dziś zapraszamy wydawców do współpracy biznesowej w zakresie sprzedaży treści poprzez specjalistyczny sklep z e-bookami Legimi.com. Jego demonstracja odbędzie się po raz pierwszy na nadchodzących Warszawskich Targach Książki 14 maja 2010 podczas spotkania o godzinie 15.00 w Sali Mickiewicza, na które pragnę serdecznie Pana zaprosić. Prezentację będzie nosiła tytuł "Zacznij zarabiać na e-bookach".

Zapraszamy również na stoisko Legimi (B21) w kąciku "e-Book - książka przyszłości", gdzie z przyjemnością podzielimy się z Panem naszymi pomysłami, oraz zademonstrujemy rozwiązania i technologie.

Ponieważ nie mamy fizycznej możliwości uczestniczenia w targach, zachęcamy tych z Was, którzy mieszkają lub będą w tych dniach w Warszawie, do odwiedzenia terenu targów i podzielenia się z nami swoimi wrażeniami.

Zapraszamy również do dyskusji na naszym forum.

Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.