eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

25cze/10Wyłączony

Kolejna obniżka ceny eClicto

Gdy trzy dni temu pisaliśmy o rozpoczętej wojnie cenowej wszyscy razem zastanawialiśmy się nad tym, czy i kiedy dotrze ona do Polski. Znamy odpowiedź, przynajmniej jeśli chodzi o eClicto, choć jest bardzo możliwe, że nie jest ona związana z wydarzeniami w Ameryce. Poniżej zamieszczamy informację prasową, którą otrzymaliśmy od Kolportera, w sprawie letniej obniżki ceny eClicto - tym razem do kwoty 685 zł.

„eClicto na wakacje” – czytnik za 685 złotych

Już od poniedziałku 28 czerwca 2010 r. czytnik eClicto będzie można kupić w specjalnej, wakacyjnej cenie 685 złotych. Aby skorzystać z promocji, wystarczy zakupić dwa dowolne e-booki w internetowej Księgarni eClicto.

Cena 685 zł w ramach promocji „eClicto na wakacje” będzie obowiązywać do 31 sierpnia 2010 r. lub do wyczerpania zapasów. W normalnej sprzedaży czytnik kosztuje 899 zł.

– Konsekwentnie propagujemy ideę elektronicznej książki. Wakacje są idealnym momentem do tego, aby sięgnąć do literatury, a większość z nas nie lubi pakować do walizki kilku tomów książek – mówi Maciej Topolski, rzecznik prasowy Grupy Kapitałowej Kolporter. – Dzięki czytnikowi eClicto można zabrać w podróż całą bibliotekę, która zmieści się w kieszeni marynarki czy damskiej torebce.

Czytnik w specjalnej cenie można kupić tylko w Księgarni eClicto. Promocja „eClicto na wakacje” dotyczy także czytników w sprzedaży ratalnej, a warunkiem skorzystania z niej jest również wcześniejszy zakup dwóch e-booków.

Obecna oferta nie jest wprawdzie tak atrakcyjna jak ta przygotowana przy okazji Targów Książki w Warszawie (eClicto było wtedy dostępne za 500 zł), jednak i tak oznacza, że nowi nabywcy mogą zaoszczędzić około 200 zł (w księgarni znajdziemy bowiem pozycje i po 6-8 zł).

Jesteśmy ciekawi, jaki będzie efekt tej obniżki. Jak podoba Wam się taka promocja, gdzie niższa cena wiąże się z zakupem eKsiążek? Czy jest to według Was dobrym rozwiązaniem, czy też nie? Zapraszamy do dyskusji na forum.

Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.