eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

14lut/12Wyłączony

eBookowe Walentynki

Słodko gorzko. Opowiadania o miłości

Walentynki to święto zakochanych - a więc i idealny czas do czytania o miłości. Jeśli zatem macie ochotę na opowiadania z miłością jako tematem przewodnim - RW2010 wydało darmowy zbiorek "Słodko gorzko. Opowiadania o miłości". Zachęcamy do spróbowania - bez DRM, w ePUBie, MOBI lub PDFie!

Żeby nie było za słodko
Rozumiemy, że nie każdy musi lubić święto, które przez wielu krytykowane jest jako niezwykle komercyjne. Skoro tak - to RW2010 będzie przez tydzień proponować kolejne darmowe opowiadania autorstwa Romualda Pawlaka. Na początek - "Armia ślepców". Opowiadanie to pochodzi ze zbioru "Wilcza krew, smoczy ogień", wydanego przez Fabrykę Słów kilka lat temu (niedostępnego, niestety, w postaci eBooka).

Przez żołądek do serca
Świat Czytników podrzuca ciekawy link do darmowego eBooka "69 pomysłów na walentynki". Ciągle macie szansę, by szybko go pobrać, wybrać jakiś przepis i przygotować przepyszne danie dla Waszej drugiej połówki!

Miłosne promocje od Bookoteki
Z okazji Walentynek również i serwis Bookoteka przygotował promocję - 30% na książki oznaczone tagiem "walentynki". Sprawdźcie, może znajdziecie coś dla siebie?

30 zł od Nexto
Planujecie większe eBookowe zakupy? Jeśli tak - to w Nexto można dostać darmowe 30 zł do zakupów za minimum 80 zł. Ponieważ promocja jest dość ograniczona - chętni powinni się pośpieszyć.

Udanych Walentynek!

Zakres tematyczny: eBooki Komentarze wyłączone
Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.