eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

10gru/09Wyłączony

Cool-er z WiFi oraz modemem 3G!

Interead Cool-er Interead, producent popularnych w USA eCzytników Cool-er, ogłosił dziś na konferencji prasowej zapowiedź nowej generacji czytników, której głównymi cechami będzie dostęp przez WiFi oraz 3G (poprzez firmę AT&T). Planowana data wprowadzenia czytników to połowa 2010.

Dodatkowo ogłoszono, iż podpisano umowę z firmą NewspaperDirect, czego rezultatem ma być udostępnienie ponad 1300 tytułów gazet oraz czasopism na Cool-ery - i to zarówno te nowej generacji, wyposażone w bezprzewodowy dostęp do Sieci, jak również starsze wersje.

Neil Jones, szef Intereada, powiedział: "Wraz z dodaniem tysięcy gazet i czasopism z całego świata, będziemy mogli dać czytelnikom na każdym Cool-erze dokładnie taką treść, jakiej szukają, w takiej formie, jaką chcą - szybko i sprawnie - gdziekolwiek będą".

Przypominamy, że obecnie dostępna wersja Cool-era dla użytkowników z Polski kosztuje 225€ (należy również doliczyć 15€ kosztów przesyłki; razem, na dzień dzisiejszy, jest to około 996 zł) i można ją dostać na stronie CoolReaders.

Aby skomentować artykuł, wejdź na forum.

Zakres tematyczny: Cool-er Komentarze wyłączone
Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.