eKsiazki.org Twoje centrum wiedzy o ePapierze i eBookach

Borders przecenia eCzytniki w swoim sklepie, Kobo za 129$

Borders przecenia eCzytniki w swoim sklepie Wojna cenowa w pełni. Tym razem mamy do czynienia z obniżkami w sklepie Borders - drugiej największej sieci księgarni w Ameryce (po Barnes & Noble). Borders ostatnio obserwował straty w przychodach ze sprzedaży książek papierowych, za to wyraźne przyśpieszenie tych w wersji elektronicznej. Nie ma się więc co dziwić, że doczekaliśmy się cięcia cen eCzytników w ich sklepie.

Kogo konkretnie ścięli?
Przede wszystkim spadła cena Kobo - obecnie kosztuje on 129$ i wydaje się to znacznie atrakcyjniejszą ceną przy dzisiejszej konkurencji niż dawne 149$. Przeceniono również 5" rebranding Jetbooka Lite - Aluratek Libre - na 99$.

Wyprzedaż zaliczają stare modele Sony, jako, że przygotowywane jest miejsce na ich następców - za PRS-300 zapłacimy 119$, a za PRS-600 - 139$. Oferta ważna tylko do wyczerpania zapasów.

Nowe tablety w ofercie
Borders wprowadza również do oferty kolorowe tablety od Velocity - Velocity Micro Cruz Reader za 199$ (dostępny od 30. września) oraz Velocity Micro Cruz Tablet za 299$ (dostępny od 15. października). To ciekawa oferta dla tych, którym podobają się małe (bo oba urządzenia mają po 7") kolorowe tablety LCD.

Zapraszamy do komentowania artykułu na naszym forum.

Komentarze (0) Trackbacki (0)

Przepraszamy, w chwili obecnej komentarze są wyłączone.

Brak trackbacków.